Kontakt

För frågor gällande sjukhuskoordinatörernas arbete vänlig
kontakta de ansvariga på respektive ort. För övergripande frågor kontakta samordnaren Smajo Sahat (smajo@muslimskandligvard.se)


Stockholm: Tahir Akan
tahir@muslimskandligvard.se

Stockholm: Haider Ibrahim
haider@muslimskandligvard.se

Stockholm: Afsaneh Abdollazadeh
afsaneh@muslimskandligvard.se

Göteborg: Nesibe Gurkan
nesibe@muslimskandligvard.se

Göteborg: Samir Jeresi
samir@muslimskandligvard.se

Skåne / Malmö: Alen Delic
alen@muslimskandligvard.se

Skåne / Helsingborg: Jamil Doudar
jamil@muslimskandligvard.se

Uppsala: Sebastian Abdul-Salaam Blasco
sebastian@muslimskandligvard.se

Skövde: Smajo Sahat
smajo@muslimskandligvard.se

Umeå: Ahmad Muhanna
ahmad@muslimskandligvard.se

Östergötland: Asad Ali Haji
asad@muslimskandligvard.se